Rusija: Lokomotiv - CSKA 3-2, pogodak Olića

MOSKVA, 30. srpnja 2005. (Hina/Reuters) - U velikom derbiju 19. kolaruskog nogometnog prvenstva Lokomotiv iz Moskve je kao domaćin svladaogradskog suparnika CSKA sa 3-2, te mu pobjegao na velikih 13 bodovaprednosti uz tri utakmice više.
MOSKVA, 30. srpnja 2005. (Hina/Reuters) - U velikom derbiju 19. kola ruskog nogometnog prvenstva Lokomotiv iz Moskve je kao domaćin svladao gradskog suparnika CSKA sa 3-2, te mu pobjegao na velikih 13 bodova prednosti uz tri utakmice više.

Ovom pobjednom Lokomotiv je napravio veliki korak ka trećem uzastopnom naslovu prvaka Rusije iako ga do kraja očekuje još 10 utakmica.

Hrvatski reprezentativac Ivica Olić postigao je izjednačujući pogodak za CSKA za 2-2 u 59. minuti, no velika tri boda Lokomotivu je donio Pašinin u 89. minuti.

Amkar - Spartak M. 0-0

Rostov - Saturn 0-0

Lokomotiv M. - CSKA M. 3-2

Rubin - FK Moskva 1-1

Terek - Zenit 0-0