Gold Cup - Honduras u polufinalu

MIAMI, 16. srpnja 2005. (Hina/Reuters) - U prvom dvoboju četvrtfinalanogometnog CONCACAF Gold Cupa reprezentacija Hondurasa je pobijedilaKostariku 3:2 (3:1).
MIAMI, 16. srpnja 2005. (Hina/Reuters) - U prvom dvoboju četvrtfinala nogometnog CONCACAF Gold Cupa reprezentacija Hondurasa je pobijedila Kostariku 3:2 (3:1).

Honduras je sjajno otvorio susret. Nakon svega 30 minuta vodio je 3:0, a pogotke su postigli Velazquez (5), Turcios (27) i Nunez (30). Kostarika je do kraja poluvremena smanjila rezultat pogotkom Bolanosa iz jedanaesterca u 40. minuti. Devet minuta prije kraja Ruiz je smanjio na 2:3, no usprkos velikom pritisku u samoj završnici Kostarika nije uspjela izjednačiti rezultat.

U ostalim susretima četvrtfinala sastaju se SAD - Jamajka, Meksiko - Kolumbija, te Južna Afrika - Panama.