Intertoto kup: Inter - Varteks 2:2

TURKU/ZAGREB, 10. srpnja 2005. (Hina) - Nakon Slaven Belupa plasman utreće kolo Intertoto kupa izborili su i nogometaši Varteksa, koji su uuzvratnom dvoboju u finskom Turku odigrali 2:2 protiv Intera i takosačuvali pogodak prednosti iz prve utakmice (4:3).
TURKU/ZAGREB, 10. srpnja 2005. (Hina) - Nakon Slaven Belupa plasman u treće kolo Intertoto kupa izborili su i nogometaši Varteksa, koji su u uzvratnom dvoboju u finskom Turku odigrali 2:2 protiv Intera i tako sačuvali pogodak prednosti iz prve utakmice (4:3).

Pogodak koji je Varaždincima otvorio vrata trećeg kola i dvoboj protiv francuskog Lensa, postigao je Mahorović u drugoj minuti sudačke nadoknade. Finci su poveli u 17. minuti pogotkom N'Gala. Deset minuta kasnije Jolić je izjednačio. Inter je u 58. minuti drugim pogotkom N.Gala došao do novog vodstva, no u Mahorović je u posljednjim sekundama spasio goste. Obje momčadi utakmicu su završile sa po deset igrača - prvi je pocrvenio Varteksovac Šafarić (54), a u 88. minuti i Corpache.