Navijači prekinuli utakmicu Austria - GAK

BEČ, 5. svibnja 2005. (Hina/DPA) - Derbi austrijskog nogometnogprvenstva Austria Beč - GAK prekinut je u 79. minuti zbog divljanjanavijača bečkog kluba pri rezultatu 3:0 za GAK.
BEČ, 5. svibnja 2005. (Hina/DPA) - Derbi austrijskog nogometnog prvenstva Austria Beč - GAK prekinut je u 79. minuti zbog divljanja navijača bečkog kluba pri rezultatu 3:0 za GAK.

Nakon što su gosti postigli treći pogodak navijači domaće momčadi utrčali su na travnjak Franz Horr stadiona. Čelnici Austrije, predvođeni generalnim menadžerom Toni Polsterom, pokušali su ih privoliti da se vrate na tribine, a nakon što su njihovi pokušaju završili neuspješno sudac Dietmar Drabek prekinuo je utakmicu. Strijelci za GAK bili su Kollmann (40, 78) i Standfest (62). Za Austriu je branio hrvatski reprezentativac Joey Didulica, dok su u momčadi GAK-a nastupili Mario Tokić i Mario Bazina.

Očekuje se kako će Austrijski nogometni savez registrirati utakmicu rezultatom koji je bio do prekida.