Liga prvaka: PSV - Lyon 5-3 (1-1)

EINDHOVEN, 13. travnja 2005. (Hina/Reuters) - Nogometaši PSV-a izEindhovena plasirali su se u polufinale Lige prvaka nakon što su učetvrtfinalu izbacili Lyon boljim izvođenjem 11-eraca.
EINDHOVEN, 13. travnja 2005. (Hina/Reuters) - Nogometaši PSV-a iz Eindhovena plasirali su se u polufinale Lige prvaka nakon što su u četvrtfinalu izbacili Lyon boljim izvođenjem 11-eraca.

U polufinalu PSV će igrati protiv Milana.

Nakon 90 minuta, te produžetaka rezultat je bio 1-1, baš kao i prije osam dana u Lyonu.

Poveli su gosti pogotkom Sylvaina Wiltorda u 10. minuti, a izjednačio je Alex u 50.

PSV: Gomes; Ooijer, Alex, Bouma, Y-P Lee; Van Bommel, Cocu, Vogel; J-S Park, Vennegoor of Hesselink (Beasley, 57), Farfan (Robert, 85)

LYON: Coupet; Reveillere, Cris, Cacapa, Abidal; Govou (Ben Arfa, 88), Essien, Diarra, Juninho Pernambucano, Malouda; Wiltord (Nilmar, 95)

SUDAC: Kim Milton Nielsen (Danska). GLEDATELJA: 32.000

JEDANAESTERCI: 1-0 Van Bommel, 1-1 Juninho Pernambucano, 2-1 Ooijer, Essien - Gomes brani, 3-1 Bouma, 3-2 Ben Arfa, Beasley - Coupet brani, Abidal - Gomes brani, 4-2 Robert