Talijanski Kup: Roma u polufinalu

FIRENCA, 16. ožujka 2005. (Hina/Reuters) - Nogometaši Rome plasirali suse u polufinale Kupa Italije boljim izvođenjem jedanaesteraca protivFiorentine.
FIRENCA, 16. ožujka 2005. (Hina/Reuters) - Nogometaši Rome plasirali su se u polufinale Kupa Italije boljim izvođenjem jedanaesteraca protiv Fiorentine.

Nakon 90 minuta uzvratnog dvoboja u Firenci bilo je 1-0 za Fiorentinu, a kako je Roma istim rezultatom slavila u prvoj utakmici igrali su se produžeci u kojima se rezultat nije mijenjao, pa se prišlo izvođenju udarac s bijele točke u kojima su sa 7-6 bolji bili gosti iz Rima.

Inače, jedini pogodak iz igre bio je autogol Mattea Ferrarija iz 11. minute, a Roma je utakmicu završila s dva igrača manje jer su crvene kartone u produžecima dobili Matteo Ferrari u 97. i Daniele De Rossi u 120. minuti.

Još ranije u polufinale se plasirao Inter, dok kasnije večeras svoj uzvrat igraju Udinese i Milan (prva utakmica: 2-3), a Sampdoria i Cagliari će igrati u četvrtak (prva utakmica: 0-2).