Hajduk - Zagreb 2:0

SPLIT, 15. ožujka 2005. (Hina) - Nogometaši splitskog Hajduka prvi supolufinalisti Hrvatskog kupa.
SPLIT, 15. ožujka 2005. (Hina) - Nogometaši splitskog Hajduka prvi su polufinalisti Hrvatskog kupa.

Hajduk je u uzvratnom dvoboju četvrtfinala pobijedio na Poljudu pred 6.000 gledatelja Zagreb 2:0 (0:0), te tako nadoknadio pogodak zaostatka iz prve utakmice. Hajduk je otpor gostiju uspio slomiti tek u završnici utakmice. Prvo je Leko iz jedanaesterca u 73. minuti anulirao prednost Zagreba iz prvog ogleda, a pogodak kojim su Splićani izborili nastavak natjecanja postigao je Vejić u 90. minuti.

U srijedu se sastaju Dinamo i Varteks (0:1), te Slaven Belupo i Rijeka (1:1). Osijek i Pula 1856 svoj su prvi ogled četvrtfinala odigrali tek danas, a završio je bez pogodaka.