Bolton - Arsenal 0:1

LONDON, 12. ožujka 2005. (Hina/Reuters) - Nogometaši londonskogArsenala plasirali su se u polufinale FA Kupa pobijedivši nagostovanju pred 24.000 gledatelja Bolton 1: (1:0).
LONDON, 12. ožujka 2005. (Hina/Reuters) - Nogometaši londonskog Arsenala plasirali su se u polufinale FA Kupa pobijedivši na gostovanju pred 24.000 gledatelja Bolton 1: (1:0).

Pogodak odluke postigao je Fredrik Ljungberg u 3. minuti utakmice. Domaćin je od devete minute igrao bez isključenog El-Hadji Dioufa koji je laktom udario vratara "Topnika", Jensa Lehmanna. Arsenal je tako petu godinu uzastopce izborio plasman u polufinale FA Kupa, te ostao u igri za barem jedan trofej ove sezone. Aktualni engleski prvak sredinom tjedna se oprostio od Lige prvaka, dok u prvenstvu ima deset bodova zaostatka za Chelseom.

U ostalim susretima četvrtfinala sastaju se Southampton i Manchester United, Blackburn Rovers - Leicester City, te Newcastle United - Tottenham Hotspur.