Clermont izbacio Lyon

PARIZ, 1. ožujka 2005. (Hina/Reuters) - Francuski nogometni drugoligašClermont Foot priredio je pravu senzaciju pobijedivši u osmini finalanacionalnog Kupa lidera prvenstva Olympique Lyon 4:3.
PARIZ, 1. ožujka 2005. (Hina/Reuters) - Francuski nogometni drugoligaš Clermont Foot priredio je pravu senzaciju pobijedivši u osmini finala nacionalnog Kupa lidera prvenstva Olympique Lyon 4:3.

Utakmica je raziješena izvođenjem udaraca s bijele točke, nakon što je regularni dio završio bez pobjednika, 1:1. Pogodak za Clermont postigao je Bruno Rodriguez u 54. minuti utakmice, a Lyon je produžetak izborio pogotkom Sylvaina Wiltorda u četvrtoj minuti sudačke nadokande. U produžecima nije bilo pogodaka, pa je pobjednik dobiven nakon izvođenja jedanaesteraca. Vratar Clermonta, Vincent Bouchard zaustavio je udarce Pierre-Alain Fraua i Wiltorda.