Brončana medalja za Daniela Domdjonia

THESALONNIKI/ZAGREB, 11. veljače 2005. (Hina) - Prvog dana Europskogprvenstva u karateu za kadete i juniore, što se od 10. do 13. veljačeodržava u grčkom grdu Thesalonniki, Daniel Domdjoni osvojio jebrončano odličje u juniorskoj konkurenciji u kategoriji do 60kilograma.
THESALONNIKI/ZAGREB, 11. veljače 2005. (Hina) - Prvog dana Europskog prvenstva u karateu za kadete i juniore, što se od 10. do 13. veljače održava u grčkom grdu Thesalonniki, Daniel Domdjoni osvojio je brončano odličje u juniorskoj konkurenciji u kategoriji do 60 kilograma.

Mladi karataš iz Biograda do brončane medalje došao je nakon pobjede u prvom kolu nad natjecateljem iz Finske, u drugom je bio bolji od predstavnika Rusije, u trećem kolu je savladao natjecatelja iz Turske, a u borbi za treće mjesto sa 5:0 nadvisio je suparnika iz Srbije i Crne Gore.