Euroliga: Cibona VIP - Climamio Bologna 89:96

ZAGREB, 27. siječnja 2005. (Hina) - Košarkaši Cibone VIP poraženi su ususretu 12. kola A skupine Eurolige u Zagrebu od talijanskog ClimamioBologne makon produžetka 96:89 (81:81, 47:38).
ZAGREB, 27. siječnja 2005. (Hina) - Košarkaši Cibone VIP poraženi su u susretu 12. kola A skupine Eurolige u Zagrebu od talijanskog Climamio Bologne makon produžetka 96:89 (81:81, 47:38).

Talijani su vodili veći dio utakmice, a Cibona je napravila preokret šest minuta prije kraja kada je Joke Vranković sa dvije uzastopne trice donio Zagrepčanima vodstvo od 76:72. Kada je Štimac novom tricom povećao na 79:72, činilo se da je utakmica riješena, no Talijani su napravili "mini-seriju" 7:0 i izjednačili na 79:79. Na samom kraju regularnog dijela Krstić je pogodio oba bacanja za 81:79, najbolji pojedinac gostiju Miloš Vujanić također iz bacanja izjednačio, a u posljednjim sekundama Popović i Vranković nisu uspjeli pogoditi za pobjedu.

U produžetku je pobjedu Bolonjezima donio Amerikanac Douglas sa pet koševa u nizu u zadnje dvije minute.

Kod Cibone su najučinkovitiji bili Vranković (23), Sesar (12) i Bader (12), a kod Talijana Vujanić (27) i Douglas (17).